7/19/2011

Peter Pan collar dress / Peter Pan apkaklītes kleita

I was waiting for summer already on November to sew some dresses from my cotton stash (watch post here). From blue cotton satin fabric I created a very comfortable summer dress with this cute collar. I even don't know how it is call in Latvian, but in English sewing terminology these are "Peter Pan collars". Here is the dress of Latvian blogger Iveta, she created dress from the same fabric. I liked this simple silhouette dress, so I decided to make one little bit like this. I add a Peter Pan collar and used different pattern which I made by myself.
-----
Jau novembrī gaidīju vasaru, kad varēšu izlietot savus kokvilnas audumu krājumus (skat. te). Nu ir tapusi ļoti ērta vasaras kleitiņa no zilo lapiņu kokvilnas satīna auduma ar fifīgu apkaklīti. Pat nezinu kā latviešu valodā sauc šīs pievilcīgās apaļas apkaklītes, bet angļu terminoloģijā tās sauc par "Petter Pan apkaklītēm". Te ir blogeres Ivetas kleita no tā paša auduma. Man ļoti iepatikās vienkāršais kleitas siluets un ērtums, ka izdomāju, ko līdzīgu uzšūt arī sev. Lai kleitas nebūtu gluži vienādas, izveidoju kleitiņu ar apkaklīti un izmantoju mazliet savādāku, pašas veidotu piegriezni.
Here is little insight of patter creation process. ----- Te ir neliels ieskats piegrieznes tapšanas procesā.
 

5 komentāri:

 1. Cik skaisti! es vēl joprojām nožēloju, ka reiz šo audumu atstāju veikala nenopirktu! Un redz, kāds skaists rezultāts no tā sanācis :)

  AtbildētDzēst
 2. i love it!!! perfect fabric as well, i want to make one!

  AtbildētDzēst
 3. @Aija: starpcitu pagajušo nedēļ Abakhanā netālu no bērnu pasaules vēl redzēju grozā šo audumu ;)
  @petiterepublic: thanks!

  AtbildētDzēst
 4. cute dress and great photos, that one in the water reflection is so interesting.

  AtbildētDzēst

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...